Par Mums

Mūsdienu pasaules dinamiskā attīstība ir ļāvusi augstajām tehnoloģijām kļūt pieejamām ikdienā, tāpēc nevienu jau vairs neizbrīna interneta piedāvātās iespējas, sadzīves tehnikas un elektronikas nemitīgie jaunumi, esam dzirdējuši, ka drīz arī apģērbu varēs katru rītu izdrukāt 3D printerī. Nu, ko, pietuvināsim nākotni šodienai un sāksim ar drosmīgu gan mazo, gan lielo sapņu piepildīšanu!

Vai Tu zini, ka reiz katram mirstīgajam nepieejamās, gudrās un dažādus brīnumus ražojošās, smagās, milzīgās rūpnieciskās iekārtas tagad arī ir pieejamas ikvienas – lielākas vai mazākas ieceres piepildīšanai? Vai Tu gribi zināt, kādus brīnumus Tavu mazo, drosmīgo sapņu īstenošanā spēj paveikt ārkārtīgi gudrā CNC frēzēšanas iekārta? Nezini? Nu, tad uzzini un realizē savas ieceres!

  • Vēlies oriģinālu plāksnīti ar savas mīļās mājas nosaukumu vai ģimenes uzvārdu?
  • Vēlies pārsteigt savus tuviniekus ar greznu dāvanu – gredzenu ar gravējumu pēc Tava dizaina, spoguli, lampu vai citu interjera priekšmetu?
  • Vēlies neaizmirstamus suvenīrus savām kāzām vai jubilejai?
  • Vēlies salabot veco, sirdij tuvo darbagaldu, bet no trūkstošās, nekur neatrodamās detaļas palicis vien rasējums?
  • Vēlies elpu aizraujošu, nekur citur neredzētu reklāmas izkārtni, krāšņi veidotu sava uzņēmuma logotipu, emblēmu vai neparastus sava zīmola suvenīrus?
  • Vēlies sarežģītu 2D vai 3D modeļa prototipu rūpnieciskai ražošanai, lai Tavs bizness zeltu?

Ja kāds nosacījums atbilst, tad sazinies ar mums!

Mēs ejam kopsolī ar inovācijām un tehnoloģijām, lai nodrošinātu jebkuras ieceres realizāciju un nogādāšanu līdz patērētājam.

No maziem “Startup” projektiem līdz lielu uzņēmumu vajadzībām – nodrošināsim industriālu risinājumu ar individuālu pieeju katram klientam!

No dizaina skices izstrādes līdz pilnīgai idejas pilnveidei, ražošanai, iepakošanai un piegādei – realizēsim jebkuru, pat vispārdrošāko ideju, jo mums patīk izaicinājumi!

Sazinies ar mums arī tad, ja trūkst ideju, ar prieku palīdzēsim – divas galvas gudrākas nekā viena!

No izcilas idejas līdz lieliskam rezultātam!